Задати питання
flag Судова влада України

У зв'язку з проведенням планових профілактичних робіт у Дата-Центрі, можливі тимчасові складнощі у роботі з сайтом

Захист прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет

06 лютого 2018, 14:23

2 лютого 2018 року на базі господарського суду Харківської області відбувся круглий стіл на тему: «Захист прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет», організований спільно з Радою адвокатів Харківської області та Департаментом «Центр компетенції» Консорціуму «Український центр підтримки номерів і адрес».

Від Харківського апеляційного господарського суду участь взяли заступник голови суду Олексій Крестьянінов та суддя Володимир Пушай.

Під час круглого столу учасники розглянули: проблемні питання пов’язані із захистом прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет, процесуальні аспекти захисту прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет, окремі питання судово-експертних досліджень в цифровому середовищі.

Суддя Харківського апеляційного господарського суду Володимир Пушай обговорив з учасниками проблеми уступки прав, що випливають із договорів щодо розпорядження майновими правами інтелектуальної власності та звернув увагу на необхідності індивідуалізації авторського права.

Детальна інформація про захід за посиланням:

 https://hr.arbitr.gov.ua/sud5023/pres-centr/news/426698/