flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги учасників судових процесів!

03 жовтня 2018, 12:58

  Відповідно до ч. 6 ст. 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» днем початку роботи Східного апеляційного господарського суду визначено 3 жовтня 2018 року.

  Повідомлення про початок роботи Східного апеляційного господарського суду оприлюднено в газеті «Голос України» № 185 (6940) від 03.10.2018 року.

  Звертаємо увагу учасників судового процесу, що всі нерозглянуті апеляційні скарги, подані до Харківського апеляційного господарського суду, передаються на автоматичний розподіл до Східного апеляційного господарського суду, який знаходиться за адресою – м. Харків, проспект Незалежності, 13.

  Про час та дату розгляду апеляційних скарг учасники судового процесу будуть повідомлені заздалегідь у встановленому законом порядку.

  Також повідомляємо, що 2 жовтня 2018 року відбулися збори суддів Східного апеляційного господарського суду, на яких шляхом таємного голосування головою новоствореного суду було обрано суддю Тихого Павла Володимировича.

  Окрім цього, затверджено кількісний та персональний склад судових палат, колегії суддів, та визначено спеціалізацію суддів щодо розгляду категорій справ.

  Указом Президента України від 28.09.2018 № 295/2018 «Про переведення суддів» до Східного апеляційного господарського суду переведено суддів Донецького апеляційного господарського суду та Харківського апеляційного господарського суду:

Барбашову Сільву Вікторівну,

Білоусову Ярославу Олексіївну,

Бородіну Ларису Іванівну,

Гезу Таісію Дмитрівну,

Гетьмана Руслана Анатолійовича,

Дучал Наталю Миколаївну,

Здоровко Людмилу Миколаївну,

Зубченко Інну Володимирівну,

Лакізу Валентину Володимирівну,

Мартюхіну Наталю Олександрівну,

Медуницю Ольгу Євгеніївну,

Пелипенко Ніну Михайлівну,

Плахова Олексія Вікторовича,

Попкова Дениса Олександровича,

Пуль Олену Анатоліївну,

Пушая Володимира Івановича,

Радіонову Олену Олександрівну,

Россолова Вячеслава Володимировича,

Сгару Еллу Валерїївну,

Склярук Ольгу Ігорівну,

Слободіна Михайла Миколайовича,

Стойку Оксану Володимирівну,

Терещенко Оксану Іванівну,

Тихого Павла Володимировича,

Фоміну Віру Олексіївну,

Хачатрян Вікторію Сергіївну,

Черноту Людмилу Федорівну,

Шевель Ольгу Вікторівну,

Шутенко Інну Анатоліївну.